Тематичний тиждень «Подорож країною МІФ» (математики, фізики та інформатики)

Різноманітним на заходи був тематичний тиждень «Подорож країною МІФ» (математики, фізики та інформатики) у Оржівському ліцеї.

Учні початкових класів взяли активну участь у конкурсах, вікторинах, брейн-рингу з математики, під час яких мали можливість проявити себе в нестандартних ситуаціях, розвивали вміння співпрацювати в команді, логічне мислення. На уроках інформатики взяли участь у науковому експерименті “Вимірювання рівня шуму за допомогою кульок “Bouncy Balls – Manage classroom”. Здійснили заочну подорож країнами світу “Складання пазлів частин країн” за допомогою проекцій. Провели міжкомп’ютерні змагання “Безпечна космічна посадка”, де зафіксовано найбільшу швидкість космічного корабля у віртуальному просторі та витрати палива (енергії), а також висота польоту і прискорення руху.
У 5-6 класах проведені тематичні уроки математики до Дня святого Валентина, Дня Єднання, змагання «Хлопці та дівчата», що сприяло розвитку предметної, комунікативної та пізнавальної компетентностей. Також до Дня безпечного інтернету проведено уроки інформатики, на яких діти дізналися, що таке Кібербезпека Фінансів, пройшли навчальні вікторини підготовані Національним банком України “Інтерактивний #Кібервиклик” та “Чари кіберзахисту, змагання факультетів Гогвартс”. Переможці отримали електронні дипломи.
7-А клас взяв активну участь у математичному квізі, що розвиває аналітичне мислення, вчить працювати в команді, 8-А клас – у тематичному уроці «Математичний купідон» про властивості арифметичного квадратного кореня та кохання, 9-Б клас змагалися в інтерактивній вправі «Арифметична прогресія» та поглибили свої знання про Незламні міста України. 10-А клас підготували цікаві міні проєкти з життя видатних математиків, виготовляли стереометричні фігури. У 10-Б класі проведено інтелектуально розважальний захід (математична рапсодія), де учні підвищували інтелектуальний рівень, виконуючи завдання на логіку: кросворди, ребуси, завдання по підготовці до НМТ.
Семикласники під час STEM уроку з фізики відчули себе справжніми інженерами–конструкторами, створили власні моделі авто, демонструючи їх застосування в механічних процесах та дитячих іграшках, влаштували змагання, проаналізували їх переваги і недоліки. На уроках інформатики у 7-11-х класах проведено диспути “Кібербулінг – що це та як зупинити?”. Організовано перегляд та обговорення документального фільму “У сітях” в 10-х класах та інтерактивні заняття “Безпека в Інтернеті” на платформі “Kahoot!”. Соціальним педагогом проведено перегляд мультфільму «Безпека в Інтернеті» та «Корисні підказки», годину спілкування «Безпечне користування Інтернетом», заняття «Поради з кібербезпеки та схеми шахрайства у воєнний час». Одинадцятикласники стали учасниками онлайн вебінару, який проводив НБУ «Платіжне шахрайство: досліджуємо разом з кіберполіцією», проведено заняття «Кібербулінг: блокуй, повідомляй, телефонуй!».
Педагоги підвищували фахову майстерність під час майстер-класу ” Штучний інтелект для навчання”, під час якого навчалися ефективно використовувати Chat GPT і Gamma app у своїй роботі.
Ми відкриваємо для себе світ чисел, законів природи та технологій майбутнього!