Макаревич Вікторія – переможець МАН

У Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі відбулася Підсумкова сесія переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії наук учнівської молоді 2023/2024 навчального року.

Вітаємо з нагородою Макаревич Вікторію, ученицю 9-Б класу, наукового керівника Козачок Катерину, вчителя географії.

Зичимо наступних перемог!!!

Вона мріяла літати!

Ліна Костенко… Вона мріяла літати!


Вона сучасна та активна. І тільки розкривши свій талант, стала «невловимою королевою українською поезії».
Сьогодні у бібліотеці ліцею відбулися читання ії творів та огляд поетичних надбань.

Вчителька зарубіжної літератури Токарець Мирослава Романівна декламує вірш Ліни Костенко «Страшні слова»

Продовжити читання “Вона мріяла літати!”

Жовто-блакитне серце ніколи не здається💛💙

З 19 по 23 лютого 2024 року в Оржівському ліцеї проводився тиждень історії під гаслом «Жовто – блакитне серце ніколи не здається»💛💙

Проведення тижня історії – це не тільки розваги для здобувачів освіти, скільки одна з форм організації навчання, засіб виховання, шлях до порозуміння з учнями. У цей час між вчителем і учнем виникає тісне спілкування, що дозволяє їм краще пізнати один одного. Заохочення учнів до участі в підготовці та проведенні предметного тижня спонукає їх, з одного боку, до творчої дослідницької праці, з іншого – сприяє формуванню сталого пізнавального інтересу школярів та як наслідок творчої активності.

Живи, Кобзарю, в памʼяті людській

У ліцеї пройшов відбірковий етап обласного огляду-конкурсу читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в памʼяті людській». Переможцями визнано: Крищук Валерію, ученицю 4-А класу (вчитель Кривчук Н.В.), категорія 9-13 років та Ілючок Святославу, 8-Б клас (вчитель Притула Ж. Л.), категорія 14-18 років. Зичимо успіхів!

Також читайте у соціальних мережах

Facebook – https://www.facebook.com/orzhiv.licey

Instagram – https://www.instagram.com/orzhiv.licey/

Суцвіття слів поезії та прози

З метою реалізації Стратегії розвитку читання, поліпшення читацької грамотності, здобувачі освіти 10-Б класу (вчитель Богданець В.П.) долучилися до літературної онлайн-зустрічі «Суцвіття слів поезії та прози Анни Багряної». Популяризуймо українську книгу!

Також читайте у соціальних мережах

Facebook – https://www.facebook.com/orzhiv.licey

Instagram – https://www.instagram.com/orzhiv.licey/

Вітаємо Макаревич Вікторію

Вітаємо Макаревич Вікторію, ученицю 9-Б класу, призерку ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у відділенні наук про Землю, секція «Географія» (ІІІ місце), вчитель Козачок К.В.

Зичимо ще багато успіхів!

Також читайте у соціальних мережах

Facebook – https://www.facebook.com/orzhiv.licey

Instagram – https://www.instagram.com/orzhiv.licey/

Фотоквест “Фізика в об’єктиві”

📸Юнаки та дівчата з учнівського самоврядування проявивши кмітливість та ерудицію, а іноді і хитрість, взяли участь у фотоквесті “Фізика в об’єктиві”. Завдання виконували в атмосфері азарту,пошуку, винахідливості,умінні фотографувати. На скільки чудово в них це вийшло вирішувати вам наші читачі🎞📽🎬

Тематичний тиждень “Дослідження світу через STEM-знання”

💙💛Робимо незрозуміле- простим, а просте – доступним. Як інтегрувати складну науку в звичайне життя знають учні та учениці Оржівського ліцею. Під час тематичного тижня “Дослідження світу через STEM-знання” діти вкотре вражали своїми винаходами та ідеями. Ми креативили, вчилися та вирішували завдання!
Несемось🚀рухаємось далі, тому що цікаво💙💛

Переможець конкурсу екскурсоводів «Край, в якому я живу»

Вітаємо переможця історичної секції I туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу» Шандалюка Кирила (керівник Шандалюк Олена, керівник музею) – II місце.

УРОК ІСТОРІЇ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ.«УКРАЇНА – СОБОРНА, НЕЗАЛЕЖНА ДЕРЖАВА. СПІВАЄМ СЛАВУ ТІЙ ПОДІЇ ТОДІ І ТЕПЕР»

Саме під таким девізом пройшов урок історії в 6 – а класі, вчитель Оржеховська В.Г. Учні слухали історію виникнення свята, дізналися про видатних історичних діячів тієї епохи, жваво розмірковували про поняття соборності України, а по завершенню уроку здобувачі освіти на синіх та жовтих паперових листочках написали побажання для Батьківщини та прикріпили їх на карті України.

Ставши в коло, взявшись за руки кожен із вихованців озвучив своє побажання для України. Тож нехай всі дитячі бажання збуваються, карта завжди буде цілісною, а Україна – соборною, заможною та мирною!