Година спілкування «Не руйнуй життя електронними цигарками»

В рамках проведення Всесвітнього Дня здоров’я в Оржівському ліцеї проведено годину спілкування в 7-Б класі на тему «Шкідливість електронних цигарок».

Заступник директора з виховної роботи Валентина Оржеховська розповіла учням про те, що куріння електронних сигарет — найпоширеніша звичка, яка руйнує здоров’я сучасної молоді. Викликає занепокоєння переміщення куріння у більш ранні вікові групи, особливо шкільного віку.

Під час заходу сестра медична Наталія Шидловська ознайомила здобувачів освіти з причинами цієї залежності, привела приклади медичних досліджень проблем зі здоров’ям курців.

Після цього учні переглянули соціальний ролик «Чи справді вейпінг шкідливий для здоров’я?».

Тому боротьба із згубними звичками курінням електронних цигарок повинна проводитися не тільки в школі, а й в родині та суспільстві загалом.

Урок громадянської освіти на тему «Як не втрапити на гачок до російських спецслужб»

На уроці громадянської освіти в 7–х класах, вчитель Валентина Оржеховська, обговорювали з дітьми актуальну на сьогодні проблему про вербування російськими спецслужбами учнівської молоді та вчинення протиправних дій проти держави. Здобувачі освіти переглянули відеоролики на дану тематику, працювали в групах над виробленням пам’ятки « Як не втрапити на гачок до спецслужб рф» та виробили основні правила, які застерігають бути пильними, обачними і не довіряти незнайомцям на просторах мережі інтернету. Тому педагогами Оржівського ліцею через урочну і виховну роботу постійно проводиться роз’яснення учням, про такий вид правопорушення, наголошуючи на відповідальності за вчинену протиправну діяльність

ІНСТРУКТАЖ з безпеки життєдіяльності учнів під час весняних канікул

Завантажити документ – ІНСТРУКТАЖ з безпеки життєдіяльності учнів під час весняних канікул

Продовжити читання “ІНСТРУКТАЖ з безпеки життєдіяльності учнів під час весняних канікул”

Алгоритм вербування підлітків

Завантажити документ – ПАМ’ЯТКА щодо загрози використання здобувачів освіти у вчиненні протиправних дій за ст. 113 «Диверсія» КК України. Алгоритм вербування підлітків

Найчастіше для підпалів автомобілів  військовослужбовців ЗСУ або іншого державного майна шукають «виконавців», які не досягли 18-ти  річного віку, через оголошення про роботу в телеграм-каналах з пропозиціями заробити швидкі гроші в сумі від 10000 грн. до 60000 грн. Спочатку спецслужби російської федерації пропонують зробити якусь «маленьку роботу» (зробити надписи на стінах будинків, сфотографувати військову машину, прислати своє дитяче фото,  тощо) за невелику оплату.

Продовжити читання “Алгоритм вербування підлітків”

Засідання батьківського форуму в Оржівському ліцеї

«Небезпека цифрового середовища для дітей та до яких наслідків це може призвести?» саме під такою назвою 21 лютого 2025 року пройшло засідання батьківського форуму в Оржівському ліцеї.

Продовжити читання “Засідання батьківського форуму в Оржівському ліцеї”

Пам’ятка для педагогів «Як розпізнати ознаки радикалізації та підозрілої поведінки серед здобувачів освіти і правильно реагувати»

Завантажити документ Пам’ятка для педагогів «Як розпізнати ознаки радикалізації та підозрілої поведінки серед здобувачів освіти і правильно реагувати»

Про потрапляння підлітків у ситуації вербування російськими спецслужбами та залучення їх до протиправної діяльності на території України

Російські спецслужби для досягнення цілей щодо дестабілізації ситуації в Україні будь-якими способами використовують для цього українських дітей, у тому числі застосовуючи психологічний тиск, маніпуляції та фінансове заохочення для вербування дітей через Telegram-канали, обіцяючи їм «легкі» заробітки за виконання певних завдань (завдання від російських кураторів можуть варіюватися від малювання провокативних графіті та розклеювання дискредитуючих листівок проти ЗСУ до більш серйозних дій, як підпалення трансформаторів або автомобілів військових, поліцейських тощо).

Продовжити читання “Про потрапляння підлітків у ситуації вербування російськими спецслужбами та залучення їх до протиправної діяльності на території України”

Хто такі дропи

КРАІЛ (комісія з регулювання азартних ігор та лотарей) застерігає громадян не ставати дропами

Хто такі дропи та як вони допомагають збагачуватися нелегальним онлайн-казино?

Дропи – це люди, які за винагороду надають зловмисникам доступ до своїх банківських реквізитів: до карток/рахунків, включно з пін-кодами і доступом до інтернет-банкінгу. Є ті, хто свідомо продає свої реквізити та доступи, і ті, хто діє під впливом введення в оману та соціальну інженерію.

Продовжити читання “Хто такі дропи”